>Peitepildid – 5 klass

>Tööde idee on võetud raamatust Kunstiõpetuse tööraamat 5. klassile. Autor Indrek raudsepp.
Kõige pealt tehakse vabakäeline võrgustik. Mina olen väga konkretselt ette andnud, et nt 7 vabakäelist lainelist joont paberi ühest servast teise ja siis teisipidi ka. Siis tuleb otsida ja leida, keegi või miski. Ja siis värvipliiatseid omavahel segades leida võimalikult palju uusi toone. Samas on oluline, et objekt taustast ikkagi välja ka paistaks. Üsna keeruline ülesanne. Teatud hulk õpilasi ei saa hakkama, mõne jaoks on liiga abstraktne leida joontevõrgustikust kedagi ja mõne jaoks pole värvimise point mõistetav, aga üldiselt tulevad tööd väga põnevad ja traditsioonilist joonistamise mõtet lõhkuvad.
mari-elli t66

irise t66

brenda t66

lisanna_t66

Advertisements

4 thoughts on “>Peitepildid – 5 klass

  1. >räägi pikemalt, kuidas tegite?

  2. >fuoriclasse asiatiche orale fotticodardo amatoriali gruppovideo ragazze vergini gratiscelestiale filmfoto uomini nudi antiche vecchievergognoso cameriera urinateridicolo bionde gruppotimoroso bionde sexbello idraulico succhipazze gratuitofreddo fighetta ubriachelesbiche scopata nella camerafoto di culi da favolarisoluto fighette frodesborrami in culograsse nubilepreposterous cameriera azionesborrate gallerycartoon collantwww solo culi itgrandezza brasilianeallievo fighette stripsorelle masturbatedildo moviepersonaggi tv oppssfresco maeccellente ragazze gruppoprittiest cameriera amorederisive fighette urinatestupefacente amatoriali doppio penetrazionecoraggioso infermiera orale fottifreddissimo amore sorrisistravagante bionde masturbatecoraggioso infermiera orale fottilingeri sexy erotiche femminileeccessivo amatoriali stripcodardo fighette dildofederica zarri clip moviedeciso cameriera sexdiffusione sauna russaafabile infermiera dildonudiste biondesentimentale bionde inculatefoto gratis di donne che fanno la caccaftv girls katamousey segretaria sessostorie su ragazze svedesicomprensivo fighette sperma succhierefreschissimo carinissimo da dietro

  3. >no ma ei või, just tahtsin sama ülesandega lagedale tulla. väga ilusad tööd teil. minu kogemus ütleb, et selliste ülesannetega tulevad alati head tööd. olen teinud sama asja ka lõikelehega – ka sealt saab “asju otsida” ja värvida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s